Jak objednat

1) telefonicky na č. 603 218 589: Po-Ne 8 – 20 hod.

2) e-mailem na r.maternova@seznam.cz

Můžete přiložit i vyplněnou tabulku, kterou lze stáhnout níže (je ve formátu .xls). Ten otevřete v MS office nebo pomocí Open office, které si můžete zdarma stáhnout např. na http://www.openoffice.cz/stahnout )

Obchodní podmínky
Ceny uvedené v ceníku jsou včetně poštovného a balného při platbě předem na účet 02 82 10 23 89 / 0800. Za dobírku je příplatek 50 Kč za 1 ks židle.

Pro dodání na adresu je podmínkou udání Vašeho mobilního telefonního čísla, kvůli operativnější komunikaci.

Balíky se zasílají hromadně jednou týdně ve čtvrtek přepravní firmou IN TIME. Dodání na adresu je do druhého dne po odeslání. Budete kontaktováni pomocí sms o době doručení zásilky. Lze domluvit i náhradní termín doručení.
Při osobním odběru zboží na adrese vzorkové prodejny - Frostova 334, Praha 10 – Petrovice, získáte dárek – dřevěnou hračku. Můžete také zakoupit zboží snížené jakosti ( barevné povrchové vady) se slevou od 50 do 250 Kč podle „stupně postižení“.
Osobní návštěvu si objednejte na tel. čísle 603 218 589 kvůli nepravidelné pracovní době vzorkové prodejny.
Upozornění: Židle složené z více barev můžeme poskládat na místě, pro jistotu si ale požadavek na Vámi vybranou barvu také telefonicky ověřte. Zakázkové
barvy jsou k odběru při dodávce nového zboží 1 x za tři týdny. Židle druhé jakosti i Jitro - starší typ (za sníženou cenu včetně příslušenství v barvě - žlutá, oranžová, růžová, modrá, tm. zelená, černá a mahagon,) jsou skladem také.

PřílohaVelikost
Objednavka-maloobchod..xls35.5 KB
VB-zakazka-Jmeno.xls1.51 MB